HISTORIA PARAFII

HISTORIA

Wspólne kolędowanie - 26.12.2012

Śpiewanie kolęd to mocno ukonstytuowany w polskiej tradycji zwyczaj, który wypływa z chrześcijańskich korzeni naszego Narodu. Chcąc podkreślić potrzebę kultywowania tego zwyczaju w naszych wspólnotach, schola poprowadziła wspólne kolędowanie po zakończonej Eucharystii. Każdy mógł zaśpiewać wybraną przez siebie kolendę.

 

Praktyki religijne w naszej parafii 2011

W niedzielę 16 października 2011 odbyło się liczenie osób będących na Mszy św. jak również tych, którzy przystąpili do komunii św. Oto procentowe wykresy przedstawiające wyniki z naszej parafii.Triduum Sacrum - melodie psalmów PDF Drukuj Email

Melodie na Triduum Sacrum

 

Wielki Czwartek - Psalm responsoryjny

 

Wielki Piątek - Psalm responsoryjny

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po I czytaniu

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po III czytaniu

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po V czytaniu

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po VII czytaniu

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po VIII czytaniu - Epistole

 
Ulti Clocks content

ŚDM - Kraków 2016

GOŚCIMY

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj115
mod_vvisit_counterTen miesiąc115
mod_vvisit_counterWszystkich480171

Aktualnie: gości 1 połączonych
Today: 01 Lis, 2014