HISTORIA PARAFII

HISTORIA

Światowe Spotkanie Rodzin w Mediolanie 2012

ZOBACZ PLAN WYJAZDU

1. Co to są ŚSR?

Światowe Spotkania Rodzin są jedną z najważniejszych inicjatyw duszpasterskich bł. Jana Pawła II. Są one organizowane od 1994 roku i odbywają się co trzy lata. Nad całością przygotowań czuwa Papieska Rada ds. Rodziny. Każde ŚSR jest poprzedzone międzynarodowym sympozjum teologiczno-duszpasterskim. Głównym celem zwoływania przez papieża ŚSR jest prowadzenie dialogu, ukazywanie roli rodziny w ewangelizacji i umocnienie tożsamości rodziny.

Opłatek scholi 8.01.2011

Opłateka scholi parafialnej

8 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowe scholi parafialnej. Obok młodzieży stanęli ich opiekunowie: p. Bartłomiej Zawadzki i księża. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym zaśpiewaniem kolędy i modlitwą, której towarzyszyła szczególna intencja pamięci o całej młodzieży z parafii.
Triduum Sacrum - melodie psalmów PDF Drukuj Email

Melodie na Triduum Sacrum

 

Wielki Czwartek - Psalm responsoryjny

 

Wielki Piątek - Psalm responsoryjny

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po I czytaniu

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po III czytaniu

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po V czytaniu

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po VII czytaniu

 

Wielka Sobota - Psalm responsoryjny po VIII czytaniu - Epistole

 
Ulti Clocks content

ŚDM - Kraków 2016

GOŚCIMY

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj149
mod_vvisit_counterTen miesiąc1364
mod_vvisit_counterWszystkich621145

Aktualnie: gości 2, 
botów 1 połączonych
Today: 03 Wrz, 2015